Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Mucha walczy o czyste powietrze. Ale zaliczyła wpadkę podczas konferencji prasowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2019 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Program czyste powietrze pisuaru to fikcja literacka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matoleo miałaś naprawić 3 ligę hokeja, twoje miejsce jest tam gdzie twojej koleżanki na kupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha idjot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 70-tych XX wieku Stefan Bratkowski rozpoczął beznadziejną walkę o małe elektrownie wodne. W początku XX wieku na terenach obecnej Polski było ok. 50 tysięcy spiętrzeń wodnych - młynów, foluszy, tartaków. Dzisiaj małych elektrowni wodnych jest ok. 800. Gdyby udało się zamontować elektrownie na tych wszystkich spiętrzeniach moglibyśmy zrezygnować z dużej części elektrowni konwencjonalnych. Ale lobby węglowo-energetyczne nigdy na to nie pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, mucha, oddaj te 6 mln zł, które przepie...łaś na koncert Madonny! To były nasze, podatników pieniądze. Zabieraj się do jakiejś dodatkowej roboty i spłacaj! Jest etat w Biedronce w kasie, może się nadasz. Immunitet się kiedyś skończy i wtedy prokuratorzy dobiorą ci się do d..y. A swoją walkę ze smogiem możesz uprawiać po fajrancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolom z pisu dziękujemy za aktywność. Piszecie z kociego szaletu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Pani Radna z Sejmiku woj drążyła ten temat przed wyborami samorządowymi(taka blondynka) Weszła do Sejmiku i smogu nie ma.Cudotwórczyni. A teraz znowu startuje do EU. What about foreign languages?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mam wybierać to wolę mucha a nie szczura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha ty jesteś głupsza niż prawo przewiduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 CIA LIGA HOKEJA - KASKA NA KONCERT MADONNY - SEJMOWE PUCZOWANIE - SKUTECZNOŚĆ ŻADNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 000 EUR ROCZNIE? BRAŁBYM! - JAK PSLowiec DOTACJE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha ty jesteś głupsza niż prawo przewiduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha jak to owad uaktywnia się na wiosnę. Szczególnie wiosnę wyborczą do PE. A z tą tablicą to faktycznie żenada. Wracaj do Świdnika kobieto i zajmij się problemami sąsiadów bo o tym co się dzieje w Lublinie nie masz pojęcia.
 alle cipee ma ? nie > 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wobec tego ja bardzo proszę, aby Pani Poseł lobbowała za niezabudowywaniem Górek Czechowskich... to jest miejsce które jest filtrem powietrza dla Czechowa i okolic, a może nawet całego Lublina... może ostatnim takim miejscem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej nie chodzi o POwietrze, lecz o Bruksellę i wszystko z nią związane. Co ona zrobiła dobrego, jakie ma osiągnięcia?. Ach zapomniałem: przecież załatwiła koncert madonny na stadionie i pięknie śpiewała w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej miejsce jest w burdelu ale kto by ją tam chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No specjalistka od wszystkiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha... kolejna kandydatka która nie wie co się dzieje... Zaprosiła "przed tablicę" a nawet nie wiedziała, że ta tablica nie istnieje od dwóch lat. I ten durny tekst "miałam wrażenie, że co jakiś czas sprawdzałam na niej stan zanieczyszczenia powietrza"..... (w domyśle że istnieje nadal). Jeszcze nie wybrali jej, a już coś kręci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam w 4 lidze hokeja słychać Pani ministro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę w internecie, że gdzieś wypowiada się P. Mucha to od razu wiadomo, że będzie jakaś wpadka lub kompromitacja. Specjalistka od świeżego powietrza ... to jest tak żałosne (taki KOMPLETNY brak programu, oferty dla wyborcy a JEDYNE NA CO JĄ STAĆ TO kampania negatywna, polegająca na odbijaniu się od oponentów partyjnych) że aż mi jej szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...